Bize Dair

Bize Dair

СНПЧ А7 Самара, обзоры принтеров и МФУ

Gelişen, dinamik bir yapıya sahip ekonomik sistem içinde firmalar, faaliyetlerini sadece kar etme amacına yönelik olarak sürdüremezler.

Günümüz koşullarında firmalar, küreselleşen ticaret, sürekli olarak yükselen müşteri talepleri, rekabet ve baş döndürücü teknolojik gelişmeler gibi nedenlerle; sahipleri, çalışanları, müşterileri ve hizmet aldıklarıyla toplumsal beklentilerin de karşılanması felsefesiyle hareket etme düşüncesine sahip olmuşlardır.

Bununla birlikte firmalar, öz kaynaklarının yetkin kişilerce ve etkili kullanılmasına yönelik stratejik uygulamaları sayesinde, her türlü riski bünyesinde taşıyan serbest Pazar piyasasında, faaliyet gösterdikleri konularda devamlılık, sektörlerinde artan oranlı bir yükselme ve üretilen mal ve hizmetlerde kalite standartlarının yükselmesi konularında ancak bir kazanım sağlayabilmektedirler.

İşte bu noktada firmalar, öz kaynaklarını kullanmadan, nakit çıkışını sürekli minimize ederek, faaliyetlerinin devamlılığını sağlamak amacıyla, özellikle dış kaynaklı hizmet alımlarından yararlanmak suretiyle, ürettikleri mal ve sundukları hizmet konusunda uzmanlaşabilme imkânını yakalayabilmekteler.

Bu alanda özellikle otomotiv, konumu itibariyle tüm sektörlere dış kaynaklı hizmet gerçekleştiren sektör olarak ortaya çıkmıştır. Bu bağlamda toplu araç temininde alternatif ve avantajlı bir çözüm olarak uzun dönemli araç kiralama yöntemi, tercih edilir farklı fırsatlar sunan bir yöntem olarak karşımızda durmaktadır.

RENTEKOL olarak bizler, bu alanda üstlendiğimiz görev çerçevesinde sadece teknik hizmetler sunmakla yetinmiyoruz. Bunun yanı sıra, teknik altyapımız, gelişmiş ve yeterli donanım ve tecrübelerimiz ışığında, önceliğin araç kullanıcılarının can güvenliği olduğu bilinciyle görevimizi yerine getirirken, müşterilerimizi sunduğumuz hizmetin sonuçlarından memnun etmek için tam hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Sistemli, disiplinli ve samimi personelimizle, ilkeli ve müşterimize minimum maliyetle maksimum faydayı sunmayı misyon olarak kabul eden çalışma prensibimizle çalışıyoruz.

Sektördeki bütün yenilik ve gelişmeler konusunda takipçi bir yaklaşımla yeni bilgilere ve yeterli teknik altyapı ve donanıma sahip olan firmamız, müşterilerimizin kaliteli ve kesintisiz hizmet beklemesine çözüm oluşturacak adrestir aynı zamanda.

Değerlerinize değer katabilmek için buradayız.

HOŞ GELDİNİZ…

ACİL YOL YARDIMI


7 / 24 Acil yol yardım hizmetine 0-850-250-54-44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz

Kullanım Kılavuzu


Araç Kullanım Kılavuzunu Görüntülemek için

Tıklayınız...

Talep Formu


Filo Kiralama talepleriniz ve sorularınız için bize ulaşın.

Tıklayınız...

E-mail Bülteni